Dr. Eva Laurima

Tartu Ülikooli lõpetanud, töötanud aastaid günekoloogia osakonna juhatajana Tallinna Raudteehaiglas, kust suur praktilise töö kogemus nii naistehaiguste diagnostika kui ravi alal.
Osalenud edukalt Eesti Naistearstide Seltsi poolt läbiviidud kvalifikatsiooni ja jätkukoolituse hindamisel ja atesteeritud Atestatsioonikomisjoni poolt naistearstina. Osalenud veel edukalt Eesti Naistearstide Seltsi poolt läbiviidud sonograafia kvalifikatsiooni ja jätkukoolituse hindamisel ja atesteeritud ka günekoloogilise sonograafia alal.
Praegu töötab Kordamed AS Meditsiinikeskuses naistearstina ambulatoorsetel vastuvõttudel.

Osutatavad teenused:
1. Naistehaiguste diagnostika ja ravi. Kohapeal võimalik sonograafiline uuring ja laboratoorsed uuringud, vajadusel teiste eriarstide konsultatsioonid. Protseduuride kabinetis lihase – ja veenisüstid, tilkfunktsioonid. Krooniliste ja sageli ägenevate põletikuliste haiguste puhul laser – ja ultraviolettkiiritusravi võimalus.
2. Raseduse testimine.
Pereplaneerimine: ettevalmistus planeeritud raseduseks. Kõigi kaasaegsete rasestumisvastaste vahendite individuaalne valik.
3. Üleminekuea probleemide lahendamine arvestades patsiendi eripärasusi, vajadusel lisauuringute ja teiste erialaarstide konsultatsioonide kasutamine.
4. Ambulatoorsed pisioperatsioonid kasutades alati vajalikku valutustamist.

Saame pakkuda oma patsientidele maksimaalset patsiendisõbralikkust, privaatsust, küllaldaselt aega tema probleemi kuulata ja sellesse süveneda, et leida koos rahuldavad lahendused. Kui probleem osutub kohapeal mittelahendatavaks, leiame võimaluse patsiendi suunamiseks kõrgemasse etappi. Eesti Haigekassa liikmetele on võimalik ambulatoorseks raviks vajaminevad ravimid kirjutada kehtiva soodustusega. Näidustustel haiguse ajaks töölt vabastus töövõimetuslehega.

Registreeru arsti vastuvõtule