Naha- ja suguhaiguste arst, veneroloog

Dr. Sergei Maltsev

31-aastase tööstaaziga naha- ja suguhaiguste arst.
Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Seltsi tegevliige.
Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühingu asutajaliige Doktor S.Maltsev on täiendanud ennast erialaliselt Saksamaal, Skandinaaviamaades, Venemaal Moskvas ja St. Peterburgis, Ukrainas Kiievis ning Eestis Tartu Ülikoolis, osalenud paljudel dermatoveneroloogiaalastel kongressidel nii Euroopa Liidu liikmesriikides kui ka Venemaal. Olles mitmete teaduslike ettekannete ja artiklite autoriks ja kaasautoriks, on doktor aastaid esinenud ka meditsiinitemaatikat puudutavates saadetes nii teles kui ka raadios ning naha- ja suguhaigusi käsitlevate populaarteaduslike kirjutiste loomisel.

DERMATOLOOGIA on kujunenud hetkel kabineti töö põhisuunaks. Lisaks nahahaigustele saab abi ka juuste, kuunte ja nahtavate limaskestade hadade korral. On võimalik saada lisaks tavaprobleemidele arsti nõuannet ja soovitusi ka erinevate seenhaigusi puudutavate küsimuste ning dermatokosmetoloogia vallas.

Nahakabinet ei ole kunagi pooldanud ainult väga kitsa erialasisese haigusgrupiga tegelemist. Läbi aegade on olnud juhtivaks niinimetatud ” tõeline avar dermatoloogia” s.t. alati diagnoosida ja ka efektiivselt ravida KÕIKI naha-, küünte ja juuste haigusi. Teie probleemi lahendamiseks on olemas kõik kaasaegsed akadeemilises meditsiinis tunnustatud diagnostika ja ravi meetodid. See tähendab, et kabinet ei tegele mesoteraapia ja homooteraapiaga, ei tee nn. “kompüüterdiagnostikat”, ei anna kätteta lubadusi Teie probleemi lahendamise perspektiivide suhtes ( Näiteks: psoriaas “igaveseks välja ravida”).
Dermatoveneroloog Sergei Maltsev omab laialdasi erialalisi teadmisi õige diagnostika teostamiseks ning üle 30-aastast erialalist praktilist kogemust, et Teie nahk, juuksed ja küüned akadeemilise meditsiini ravivõtteid kasutades oma tervise tagasi saaksid. Meditsiinikeskuses “Kordamed” on võimalik teostada paljusid nahahaiguste teraapiasse kuuluvaid ravimeetodeid, sealhulgas ka soolatüügaste, papilloomide ja teravate kondülomide eemaldamist. Meie kliinik käib ajaga kaasas ja me uuendame ning laiendame pidevalt oma ravimeetodite valikut.
IGAÜKS VÕIB SELLES ISE VEENDUDA, PÖÖRDUDES ABI SAAMISEKS MEIE RAVIASUTUSSE. ME ANNAME ENDAST PARIMA, ET TEIE PROBLEEMID LAHENEKS.

VENEROLOOGIA. MEDITSIINIKESKUSES “KORDAMED” ON VÕIMALIK TEOSTADA KÕIKIDE SUGULISEL TEEL EDASIKANDUVATE HAIGUSTE DIAGNOSTIKAT JA RAVI.
Juhtivaks diagnostikaks on kaasaegseim molekulaarbioloogiline analüüsimetoodika-polümeraasahela reaktsioon (PCR). Meetod võimaldab patsiendilt võetud uuringumaterjali baasil laboratooriumis mikroorganismide DNA molekulidest lühikese aja jooksul saada miljoneid koopiaid ning sellest tulenevalt ka väga hästi haigustekitaja leida ning identifitseerida. Ka haigusest tervenemise kontrolliks pole paremat meetodit kui PRC.
Eriti hinnaline on eelnimetatud diagnostika sümptomaatikata ning subjektiivsete kaebusteta kulgevate kroonilise kuluga nakkuste väljaselgitamiseks.
Analüüside võtmine on patsiendile valutu, kuna uuringumaterjaliks on tavaliselt kehavedelikud või limaskestadelt võetud kaaped.

SUGULISEL TEEL LEVIVATEST HAIGUSTEST ON VÕIMALIK DIAGNOOSIDA:
– HIV nakkust
– Gardnerelloosi
– Gonorröad
– Hepatiite
– Herpesviirusnakkust (HSV I ja II tüüp)
– Süüfilist
– Trihhomoniaasi
– Ureaplasmoosi
– Klamüdioosi
– Urogenitaal kandidoosi (pärmseentest tingitud limaskestade põletikulisi haigusi)
– Papilloomiviirusnakkust (HPV)

On olemas ka võimalused prostatiidi diagnostikaks ja raviks.

KUI TE OLITE KAITSMATA VAHEKORRAS PARTNERIGA, KELLE SUHTES TE VÄGA KINDEL EI OLE, SIIS ON MEIE KLIINIKUS ALATI VÕIMALIK EELNIMETATUD HAIGUSTEKITAJATE SUHTES END KONTROLLIDA LASTA NING VAJADUSEL KA RAVI SAADA.

Telefon: +372 6110011