Näidustused:

Depressioon
Stress
Unetus
Mälu nõrgenemine
Krooniline väsimus
Masendus ja ärevus
Õppeprogrammi halb omandamine
Sõltuvushaigus (sealhulgas ülemäärane alkoholitarbimine)

Psio prillid

PSIO prillid

Meil on hea meel esitleda Teile firma PSYCHOMED viienda põlvkonna prille PSIO.

PSIO prillid on unikaalne audiovisuaalne stimuleerimissüsteem (AVS) mille on välja töötanud Belgia teadlased ning mida on testitud Euroopa kliinikutes ja instituutides. Need on polüfunktsionaalsed kõrgtehnoloogilised valgusdioodprillid, mis genereerivad laias spektris värvusi. See toode on Euroopa ja Ameerika turul tunnustatud vahend elujõu taastamiseks ja stressi leevendamiseks.

PSIO prillid koosnevad mikroprotsessoriplokist, valgusdioodpaneelist ja väikestest, kuid mugavatest kõrvaklappidest, mille kaudu transleeritakse MP3 formaadis helifaile, mis on sünkroniseeritud visuaalsete efektidega. Piisab sellest, kui kasutada neid prille 20 minutit päevas ning te saate parandada oma tähelepanuvõimet ja tööke keskendumist, laiendada loomingulisi võimeid, leevendada pinget ja stressi, parandada mälu ning saada jagu unetusest.

Olenevalt valitud programmist aitavad prillid uinuda või langeda poolmeditatiivsesse seisundisse, kuid ka vastupidi – muutuda erksamaks. Seda kõike ilma hüpnoosi ja eriliste jõupingutusteta. Värviline valgus mõjub ohutult silmade võrkkestale isegi siis, kui need on suletud. See on täiesti ohutu, sest enne seda, kui toode turule jõudis, tegi see läbi kliinilised katsetused ning seda on ligi 25 aastat kasutatud ja uuritud Belgia ja Prantsusmaa kliinikutes. PSIO prillide tootmisel kasutatakse hinnalisi tehnoloogiaid ning kvaliteetset optikat. Prillidele on võimalik neisse salvestatud 12 programmile lisada ka uusi programme ning täiendusi.

PSIO tooted sobivad ideaalselt ka noorukitele, kellel on puudu energiast või kellel on probleeme keskendumisvõimega, samuti üliõpilastele, kes soovivad kiirendada oma õppeprotsessi.
Polüfunktsionaalsed PSIO prillid on ette nähtud laiale kasutajaskonnale. Igaüks, olenemata east, soost või tegevusvaldkonnast, võib leida neist enda jaoks midagi huvitavat ja kasulikku.

PSIO – see on originaalne kingitus meestele ja naistele, keda huvitavad uued ja efektiivsed tehnoloogiad, mis muudavad elu märksa mugavamaks ja tulemuslikumaks!

PSIO – see on heli ja valguse kombinatsioon võitluseks stressi vastu!
Kõik saadaolevad MP3 formaadis valgusprogrammid on jaotatud 4 temaatilisse segmenti:

Lõõgastumine

Psio prillid

Vaikse muusika taustal viivad arvukad hääled teid sügavasse lõõgastusseisundisse, une piirile… Vaheldumisi vasakus ja paremas kõrvas, vahel ka sünkroonselt, kõlavad sümbolistlikud lood. Need on ühtaegu lõbusad ja rahustavad, olles suunatud otse teie alateadvusele, mis need sõnumid vastu võtab, samal ajal kui teie tähelepanu puhkab.

Meditatsioon

Psio prillid

Side teadvusliku sfääriga toimub istudes, tähelepanu suure kontsentreerimisega ning võimaldab ajukoorel võtta süstemaatiliselt vastu seda uut informatsiooni, mis mõjutab otseselt teie elukvaliteeti.

Sisenemine alateadvuslikku sfääri toimub lamades, tähelepanu hajutamisega ning võimaldab aju emotsionaalsel osal ühendada seda informatsiooni „metatasandiga“ kujundite, sümbolite ja metafooride kaudu. See uus muudetud seisund aitab ühtaegu optimeerida mäluprotsesse, kaasa arvatud neid, millega te tegelesite seansi esimeses osas istudes.

Produktiivsus

Psio prillid

Sarjad Energy Dose Experience and Music (Energeetilised kogemuste- ja muusikadoosid) on tipptasemel tarkvara aju stimuleerimiseks ja neuronite ergutamiseks kuulamise vahendusel. Harmoniseerides vaimse energia voolu liikumist ja lähtudes kodeeritud rütmidest, mis soodustavad ajulainete edukamat struktureerimist (erilise stimuleeritud aktiivsuse peegeldus), on need mõistusele tõelisteks „abimeesteks“.

Muusika

Psio prillid

Kuulake muusikat, mida saadab kaleidoskoopiline valgusemäng, justnagu isiklikul kontserdil… Just seda pakub PSIO oma versioonis MUUSIKA!

Tuhandete tulede valguses viib PSIO teid reisile tunnete teele, et hoida teadvust eemal igapäevamuredest, peatada pingsat mõtlemist probleemidele ning kanduda valgusvoos lõbustuste maailma, kuid samas esmajoones sellisesse maailma, mis laeb teid energiaga!

PSIO tööpõhimõte

Seade avaldab audiovisuaalset stimuleerivat toimet, kui muusikat, värve ja valgust esitatakse kooskõlastatud rütmis, mõjutamaks ühtaegu peaaju mitut piirkonda.

Tekib põhjalik lõõgastus pärast 5 etappi, mis ei pea tingimata olema esitatud järjestuses:

Tajumus
Tähelepanu ümberlülitamine rikkalikule vaatemängule
Aistingute tugev stimuleerimine / nende lävede tõstmine / täielik eraldumine aistingute maailmast
Sisemise kujutlusvõime järkjärguline kustutamine
Ajurütmi aeglustumine (Alfa)

Allpool on esitatud soovitusi seadme kasutamiseks:

Võtke aega puhkuseks. Püüdke teha nii, et seadme kasutamise ajal teid keegi ei häiriks. Soovitatav on kasutada seadet lõunavaheaegadel, pärast tööpäeva või enne magamajäämist. Mõningaid PSIO spetsiifilisi programme võib kasutada ka hommikul.

Seadke end mugavalt sisse. Selle seadme kasutamine muutub teie jaoks järk-järgult harjumuseks. PSIO regulaarsel kasutamisel märkate, et tunnete iga päevaga üha suuremat soovitud efekti.

Valige puhkamiseks niisugune koht, kus teid keegi ei saa häirida, kuni te naudite seanssi, lõõgastute ja tunnete end rahulikuna.

Nööpige lahti kitsad rõivad ja võtke jalatsid ära. Heitke pikali või istuge mugavalt tugitooli. Isegi siis, kui te seansi ajal silmad sulete, tungib hajus valgus läbi teie laugude.

Esimeste seansside ajal püüdke teha nii, et valguse regulaator oleks seatud madalamale tasemele. Võib järk-järgult suurendada valguse intensiivsust ja muusika valjemaks keerata, et suurendada seadme kasutamise efekti (see on individuaalne). Pidage meeles: kõige tähtsam on see, et te tunneksite end mugavalt. Määrake kindlaks niisugune valguse intensiivsus ja muusika tase, mis sobivad optimaalselt just teile.

Kuna PSIO on seade aju ergutamiseks ja treenimiseks, on sellel kumulatiivne efekt. Seda võib võrrelda kehaliste harjutustega: mida sagedamini te treeniti oma lihaseid, seda kergemini suudate saavutada tulemusi. See tähendab, et igal uuel seansil on teie teadvusel kergem saavutada soovitud seisundit.

PSIO-l ei ole mingeid vastunäidustusi (välja arvatud juhtudel kui seadet kasutavad epilepsiat põdevad inimesed, kellel katkendlik valgus võib esile kutsuda haigushoogusid). Ka seadme mitmekordne kasutamine ühe päeva jooksul ei too kaasa negatiivseid tagajärgi. Eri seansse võib korraldada järjestikku. Tänu sellele saavutatakse üha sügavam lõõgastus. On aga mõistetav, et tähelepanu keskendumisele suunatud seanssi ei tule teha kohe pärast lõõgastumisseanssi.

Pärast PSIO kasutamist jätke endale veidi rahulikku aega ning ärge sooritage toiminguid, mis nõuavad kõrgendatud tähelepanu: ärge istuge kohe autorooli ega kasutage ohtlikke tööriistu!

Täpsemat informatsiooni võite leida tootja ametlikult internetileheküljelt:

https://www.psio.com/en/

Meditsiinikeskus Kordamed AS on PSIO ametlik esindaja Eestis.

Lisa informatsioon: kordamed@kordamed.ee

Psio